FUT-sesong 1

#BrukernavnSVUT+/-P
1Gundersen181210023030
2Shikko10622620
3Karskkopp12543219
4Haragamazay10523517
5Grannes9225-98
6Naddern9117-194
7Snowcase10037-153

Movember i FUT

Det er stort fokuset på Movember nå i November. FUT kommer til å tilby flere ting denne måneden.

Team of the week 6

Ukens lag har kommet: Lewandowski, Mahrez og Di María er de med høyest rating.

Traits og specialities guide

Har du lagt merke til at noen spillere har raskere reaksjoner en andre? Traits og specialities er nøkkelen.

Lyst på ny drakt i FUT?

Har du lyst til å endre draktene dine i FUT, men vet ikke hvilke drakt du vil ha? Her er en oversikt over draktene...

Første FIFA 19 oppdatering er nå ute

Den første oppdateringen er nå ute, med flere små endringer. Total størrelse på oppdateringen er 1,2 Gb.

FUT rivals premier

Lurer du på hva slags premier du får i FUT rivals i de ulike divisjonene og rankene? Her er svaret!

Donasjon 💰

Ingenting i verden er gratis, dessverre er ikke FIFANorge.com det heller. Selv om vi er engasjerte sjeler som bruker mye tid og ressurser på denne siden, så koster det penger. Om du vil donere noen slanter er vi veldig takknemlig. Slantene vil blant annet bli brukt til premier og giveaways.

Haragamazay er den offisielle streameren til FIFANorge.com, så evt donasjoner kan gis til https://streamlabs.com/haragamazay.

FIFANorge.com TV 📺

Vi ønsker å etablere FIFA TV for FIFANorge.com. Vi vil sende direkte fra kampene i ligaen, opptak, rundens mål, road to glory, be a pro og mye mer. Stay tuned!